Otvoritev butika Stara šola Novo mesto

• 6 julij 2021
Otvoritev butika Stara šola Novo mesto
Stara šola Novo mesto v sodelovanju z Mestno občino Novo mesto in Komunalo Novo mesto, vabi na okroglo mizo Trajnostna občina in uradno otvoritev butika Stara šola Novo mesto.
V petek, 9.7.2021 ob 11.00 v pubu Čajarna Stari most.

Vabljeni!

NA ZAVRZI ME

• 25 maj 2021
NA ZAVRZI ME

Ponovna uporaba je odlična priložnost za spodbujanje kreativnosti in pridobivanje novih veščin ter znanja, obenem pa je dobro povabilo za kakovostno preživljanje prostega časa v družbi najbližjih. Pripravili smo nekaj izhodišč in praktičnih zvijač, s katerimi lahko popolnoma običajne stvari prelevite v izdelke, ki z novo podobo ne bodo le praktični, temveč tudi zabavni za uporabo.

PLOGGING – pobiranje smeti med tekom ali sprehodom

Vabimo Vas, da se nam pridružite v boju z odpadki v naravi

• 14 april 2021
PLOGGING – pobiranje smeti med tekom ali sprehodom

Epidemija je od nas zahtevala, da poskrbimo za naše telesno in duševno zdravje. Večina nas se je zato odpravila v naravo. Res da, eni bolj, drugi manj spoštljivo. Naprošamo vas, da se angažiramo kot posamezniki – ko gremo na sprehod ali tek, (naredimo nekaj dobrega za svoje telo, za naravo in za skupnost) s seboj vzamemo vrečko in rokavico in mimogrede poberemo smeti ob poti.

Odpadno jedilno olje

Brošura za občane

• 9 april 2021
Odpadno jedilno olje

Naj krožno gospodarjenje z odpadki postane naš način življenja! Že dolgo skrbimo za zdravo okolje, svoje zdravje in kvaliteto življenja, sejemo in sadimo. Naj vam priložena brošura služi kot osnova pri pravilnem rokovanju z odpadnim jedilnim oljem.

Kosovni odpadki

• 1 april 2021
Kosovni odpadki

Boste pospravili klet? Tudi v letu 2021 lahko odvoz kosovnih odpadkov naročite po telefonu, kličite na; 07 39 32 456 ali preko elektronske pošte, pišite na; elektronski naslov: narocilo@komunala-nm.si. Po kosovne odpadke pridemo na dom.

hd film izle