S PESMIJO, PLESOM in RECITALI ZDRUŽILI MLADE

Dan zemlje 2024

Datum objave: četrtek, 02. maj 2024

S 17. prireditvijo ob svetovnem dnevu Zemlje smo na Glavnem trgu v Novem mestu v petek, 26. aprila 2024, povezali osnovne šole, zavode, številne organizacije in društva ter posameznike, ki se zavedajo pomembnosti varovanja okolja. Bilo je poučno, zanimivo in zabavno.

Komunala Novo mesto d.o.o. se zahvaljuje vsem mentorjem osnovnih šol, ki so poskrbeli, da so bile stojnice pisane in privlačne. Hvala številnim učencem, ki so bili promotorji na stojnicah in odličnim nastopajočim na odru za izjemne in doživete nastope. Hvala tudi Plesnemu studiu Novo mesto, Novomeškim mažoretam ter Maji Jovanovič - Sraki Špeli in maskoti hrčku Cofku, g. Marjanu Hrenu za dodatno popestritev z recitacijo, ekipi ozvočevalcev ter koordinatorki projekta Bernardi Barbo.

Hvala županu Mestne občine Novo mesto g. Gregorju Macedoniju ter direktorju CeROD-a g. Albinu Kregarju za pozdrave in podpiranje naše skupne zgodbe.

Hvala vsem, ki ste bili del našega praznovanja.