EKO NOVOLETNA SMREČICA :)

• 29 december 2015
EKO NOVOLETNA SMREČICA :)

Letos so nam našo novoletno smrečico pomagali okrasiti osnovnošolci osnovne šole Grm in osnovne šole Toneta Pavčka Mirna Peč. Lepa je, kajneda ;)

Za izkazano zaupanje pa iskrena HVALA vsem uporabnikom naših storitev, poslovnim partnerjem in našim lastnikom. Srečno in ustvarjajte ekološko :)

Komunala podarila 1500 evrov

Komunala Novo mesto na poti družbene odgovornosti

• 29 december 2015
Komunala podarila 1500 evrov

Komunala Novo mesto je letos podelila 1500 € društvu POLŽEK, ki deluje predvsem s preventivnimi programi.
Društvo za otroke s posebnimi potrebami Polžek iz Novega mesta deluje enajsto leto in združuje trideset družin iz dolenjskih in belokranjskih občin. Njegova posebnost je, da ni osredotočeno zgolj na eno zdravstveno težavo, ampak na različne potrebe otrok.

SREČNO :)

Obiskal nas je Božiček

• 15 december 2015
Obiskal nas je Božiček
Začel se je magični december. Mesec obdarovanj, treh dobrih mož. V soboto je obiskal eden od treh dobrih mož otroke naših sodelavcev. Razveselil jih je s predstavo in seveda darili, saj so bili zelo pridni.

Prižgimo tudi letos svečko manj

• 28 oktober 2015
Prižgimo tudi letos svečko manj

V Sloveniji vsako leto prižgemo več kot 25 milijonov nagrobnih sveč in s tem ustvarimo več kot 3.000 ton odpadkov.

Ali je prižiganje celih špalirjev sveč res edini primeren način izražanja pietete do pokojnih?

OBVESTILO - Novo mesto - prekuhavanje pitne vode

vodovodni sistem Novo mesto – Stopiče in vodovodni sistem Novo mesto - Jezero

• 12 oktober 2015
OBVESTILO - Novo mesto - prekuhavanje pitne vode
Komunala Novo mesto ponovno obvešča vse uporabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodovodnega sistema Novo mesto – Stopiče in vodovodnega sistema Novo mesto - Jezero, da je zaradi pojava povišane motnosti, potrebno vodo pred uporabo prekuhati.

Obvestilo velja do preklica.

Komunala Novo mesto prosi za razumevanje.