Nova oblika računa

• 29 februar 2016
Nova oblika računa

Na Komunali Novo mesto d.o.o. smo v želji, da uporabnik prejme preglednejšo informacijo o plačanih storitvah, izdelali novo obliko računa.
Obračunane komunalne storitve so ostale enake, le prikazane so v prijaznejši grafični obliki.

Več si oglejte v prilogi.

Lokacija defibrilatorja

• 29 januar 2016
Lokacija defibrilatorja
Defibrilatorja sta nameščena v posebni omarici na fasadi stavbe Centralne čistilne naprave na Šmarješki cesti 10 in Komunale Novo mesto na Podbevškovi 12.

SRCU PRIJAZNI TUDI PRI NAS

Komunala Novo mesto je kupila dva defibrilatorja

• 21 januar 2016
SRCU PRIJAZNI TUDI PRI NAS
Pomoč sočloveku v stiski bi morala biti ena izmed temeljnih vrednot moderne družbe, a je v hitrem življenjskem ritmu, zaradi pomanjkanja časa in favoritiziranja lastnih osebnih potreb, velikokrat zanemarjena. Imamo srečo, da obstaja nekaj ljudi, ki na to vrednoto niso pozabili in nas s svojimi dejanji opominjajo na to, da je treba sočloveku v nesreči pomagati. Zato nas pri nudenju prve pomoči osebi, ki jo potrebuje, ne bi smeli voditi zakonski predpisi temveč naši notranji vzgibi, naša dobrosrčnost in želja po pomoči drugim.

Portal eKomunala

• 21 januar 2016
Portal eKomunala
Portal eKomunala vam omogoča na enem mestu popoln vpogled v vaše storitve, sisteme, račune, plačilnih obveznosti, porabe vode, omogoča vam oddajo stanja vodovodnega števca.

»KEMSO« - KROŽNO GOSPODARSTVO

• 11 januar 2016
»KEMSO« - KROŽNO GOSPODARSTVO
Prvi primer v Sloveniji: Komunala Novo mesto zbrano KEMSO namensko usmerja v predelavo za nadaljnjo izdelavo higienskega papirja za lastne potrebe in postopoma vzpostavlja lasten snovni krog v lokalni skupnosti.