Bodite na tekočem

Aplikacija Pitna voda za spremljanje stanja oskrbe in kakovost pitne vode

• 21 januar 2021
Bodite na tekočem
Aplikacija Pitna voda poleg vpogleda v trenutno stanje sistema omogoča, da vas mobilna naprava opozori o vsaki nastali spremembi v sistemu, tudi takrat, ko je mobilni telefon v stanju pripravljenosti ali ko aplikacija ni prižgana.

Kam z zaščitno opremo iz vsakodnevne rabe?

• 21 januar 2021
Kam z zaščitno opremo iz vsakodnevne rabe?

Vsa odpadna obvezna zaščitna oprema sodi v zabojnik za mešane komunalne odpadke.

V LANSKEM LETU S ŠTEVILNIMI INOVACIJAMI

Poročilo komisije za ocenjevanje inovacij podjetja komunala novo mesto za leto 2020

• 15 januar 2021
V LANSKEM LETU S ŠTEVILNIMI INOVACIJAMI

Inovativni pristop, kot temelj konkurenčnosti podjetja, predstavlja osnovni korak k izboljšanju obstoječih ali uvedbi novih produktov in storitev podjetja, tako v okviru osnovne dejavnosti podjetja kot izven nje. Vse to pa seveda odpira nove tržno razvojne priložnosti.
Lanski prispeli predlogi inovacij so iz različnih tehnoloških področij, kar predstavlja pripravljenost in odprtost podjetja do inovativnosti ter zavedanje, da inovativnost omogoča tehnološke napredke na vseh področjih delovanja podjetja. Predlogi so tudi rezultat timskega sodelovanja posameznikov znotraj delovnih procesov, v katerem delujejo. Glede na predhodna leta je opazna rast kakovosti prejetih koristnih idej, kar je odraz načrtnega spodbujanja inovativne klime, oziroma sistematičnega spodbujanja inovativnosti v podjetju.

Abecednik odpadkov

Navodila za ločevanje odpadkov

Abecednik odpadkov

Vsak odpadek, ki nastane spada med določeno vrsto odpadka oziroma surovine. Abecednik surovin oz. odpadka vam bo v pomoč pri pravilnem ločevanju surovin v gospodinjstvu ter pri  pravilnemu prepuščanju ločeno zbranih odpadkov  na zbirnih mestih.

Preklopi na eko - izberi E-račun!

Vloga za E-Račun

• 14 januar 2021
Preklopi na eko - izberi E-račun!

Želite na vaš elektronski naslov prejemati e-obliko računa storitve namesto papirnate oblike po navadni pošti?
Da, želim, prejemati račun v elektronski obliki, saj so ti računi okolju prijazni.
Kaj morate storiti?