Smo srcu prijazno podjetje

iHELP zdravstvena kartica

• 14 julij 2021
Smo srcu prijazno podjetje

Komunala Novo mesto je imetnica certifikata Srcu prijazno podjetje, ki omogoča večjo osebno varnost doma, v službi ali na poti. Na pridobitev certifikata Srcu prijazno podjetje smo zelo ponosni, saj je še en dokaz več za to, da odgovornost, ki jo čutimo do naših zaposlenih in občanov, jemljemo resno in si želimo še povečati in izboljšati potrebo in sodelovanje po pomoči sočloveku. S tem namenom smo sprejeli tudi iHELP zdravstveno kartico za večjo osebno varnost in pomoč sočlovek. Vaša skrita varnost v vaši denarnici - iHelp zdravstvena kartica!

Kje so v Novem mestu postavljeni pitniki?

Mestna občina Novo mesto

• 7 julij 2021
Kje so v Novem mestu postavljeni pitniki?

V Novem mestu so pitniki postavljeni na sedmih lokacijah. Dva na na Glavnem trgu, po en na Kapitlju, Loki, Novem trgu, Topliški cesti na avtobusni postaji in v Portovalu.

BLAGAJNA ZAPRTA!

OBVESTILO UPORABNIKOM STORITEV!

• 16 junij 2021
BLAGAJNA ZAPRTA!

Obveščamo vas, da od 1. JULIJA 2021 na blagajni Komunale Novo mesto, ne bo več možno plačevati položnic. Račune Komunale Novo mesto, boste v bodoče lahko plačevali le še preko direktne obremenitve SEPA, preko elektronskega bančništva, ter z univerzalnim plačilnim nalogom na bankah in poštah.

Na različne načine se trudimo občane spodbuditi k sprejemanju trajnostno naravnanih odločitev in dejanj, ki pripomorejo k ohranjanju okolja. Ob izkoriščanju ponujane sodobne tehnologije razvijamo in oblikujemo naše storitve v duhu trajnostnega razvoja in čistega okolja. Z namenom spodbujanja manjše potrošnje papirja ter varovanja okolja želimo uporabnike javnih storitev spodbuditi k prijavi na e-račun ter tako znatno zmanjšati potrošnjo papirja in olajšati upravljanje z računi v gospodinjstvih.

NA ZAVRZI ME

• 25 maj 2021
NA ZAVRZI ME

Ponovna uporaba je odlična priložnost za spodbujanje kreativnosti in pridobivanje novih veščin ter znanja, obenem pa je dobro povabilo za kakovostno preživljanje prostega časa v družbi najbližjih. Pripravili smo nekaj izhodišč in praktičnih zvijač, s katerimi lahko popolnoma običajne stvari prelevite v izdelke, ki z novo podobo ne bodo le praktični, temveč tudi zabavni za uporabo.

Kje se nahajajo zbiralniki za OEEO?

Odpadna Elektronska in Električna Oprema

• 20 maj 2021
Kje se nahajajo zbiralniki za OEEO?
ŠENTJERNEJ - avtobusna postaja
ŽUŽEMBERK – nasproti občine