Čestitamo ob 30 - letnici samostojnosti!

• 25 junij 2021
Čestitamo ob 30 - letnici samostojnosti!
Želimo vam ponosen, optimističen in povezovalen dan samostojnosti.

Naša lepa čista dolina ima svojo vodo, svojo reko, svojo besedo. TU SMO DOMA.

»Za mojo lepo dolino«, Komunala Novo mesto, d.o.o.

Obvestilo o moteni oskrbi s pitno vodo !

Občina Šentjernej

• 24 junij 2021
Obvestilo o moteni oskrbi s pitno vodo !

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju občine Šentjernej, da bo danes, 24.6.2021 motena oskrba s pitno vodo, zaradi popravila okvare na javnem vodovodu.
Vse uporabnike naprošamo k racionalni rabi pitne vode.

Jutri ne bo vode!

Občina Šmarješke Toplice

• 21 junij 2021
Jutri ne bo vode!

Obveščamo uporabnike pitne vode v naselju Zbure, Radovlja, Grič pri Klevevžu, Čelevec in Dol pri Šmarjeti v občini Šmarješke Toplice, da jutri, 22.6.2021 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 9.00 do predvidoma 12.00 ure. Prosimo za razumevanje.

BLAGAJNA ZAPRTA!

OBVESTILO UPORABNIKOM STORITEV!

• 16 junij 2021
BLAGAJNA ZAPRTA!

Obveščamo vas, da od 1. JULIJA 2021 na blagajni Komunale Novo mesto, ne bo več možno plačevati položnic. Račune Komunale Novo mesto, boste v bodoče lahko plačevali le še preko direktne obremenitve SEPA, preko elektronskega bančništva, ter z univerzalnim plačilnim nalogom na bankah in poštah.

Na različne načine se trudimo občane spodbuditi k sprejemanju trajnostno naravnanih odločitev in dejanj, ki pripomorejo k ohranjanju okolja. Ob izkoriščanju ponujane sodobne tehnologije razvijamo in oblikujemo naše storitve v duhu trajnostnega razvoja in čistega okolja. Z namenom spodbujanja manjše potrošnje papirja ter varovanja okolja želimo uporabnike javnih storitev spodbuditi k prijavi na e-račun ter tako znatno zmanjšati potrošnjo papirja in olajšati upravljanje z računi v gospodinjstvih.

Motena oskrba s pitno vodo!

Občina Škocjan

• 10 junij 2021
Motena oskrba s pitno vodo!
Obveščamo vse uporabnike pitne vode v naseljih Tomažja vas, Stranje, Dobrava pri Škocjanu, Čučja mlaka, Mršeča vas, Čisti breg in Zameško, da danes 10.6. do predvidoma 20.00 ure, motena oskrba zaradi popravila glavnega vodovoda. Popolna prekinitev oskrbe bo v naseljih Gomila in Čadraže.