Kje so v Novem mestu postavljeni pitniki?

• 1 junij 2022
Kje so v Novem mestu postavljeni pitniki?

V Novem mestu so pitniki postavljeni na sedmih lokacijah. Dva na na Glavnem trgu, po en na Kapitlju, Loki, Novem trgu, Topliški cesti na avtobusni postaji in v Portovalu.

• 27 maj 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Stopiče v Mestni občini Novo mesto, da v ponedeljek, 30. 5. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma do 13.00 ure.

Občina Dolenjske Toplice

• 26 maj 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Pod Cvingerjem v Dolenjskih Toplicah, da danes, 26. 5. 2022 ne bo pitne vode zaradi popravila okvare javnega vodovoda. Popravilo bo trajalo predvidoma do 15.00 ure.

• 24 maj 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Ratež v Mestni občini Novo mesto, da jutri, 25. 5. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure.

Kaj morate vedeti pri POLNJENJU BAZENOV s pitno vodo?

• 23 maj 2022
Kaj morate vedeti pri POLNJENJU BAZENOV s pitno vodo?

V primeru rabe pitne vode za polnjenje bazenov, uporabnik plača vse obveznosti, ki so vezane na obračun vodarine, to je okoljsko dajatev in nanje navezujoče obveznosti, torej tudi obveznosti odvajanja in čiščenja komunalne odpadne vode oziroma praznjenja greznic.
Polnjenje bazenov iz javnega hidrantnega omrežja ni dovoljeno.
Kadar je v veljavi omejitev porabe pitne vode, se polnjenje bazenov ne sme izvajati nikjer na sistemu.

hd film izle