Odvoz kosovnih odpadkov

• 13 september 2022
Odvoz kosovnih odpadkov

Naročilo lahko posredujete prek telefona 07 39 32 456 ali elektronske pošte narocilo@komunala-nm.si. Naročilo velja za en odvoz, do 2 m3 kosovnih odpadkov. Odvoz kosovnih odpadkov izvajamo celo leto.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Komunalni delavec II, 3 zaposlitve

• 1 avgust 2022
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

V svoj kolektiv vabimo ambiciozne, sposobne in odgovorne sodelavce. Če želite postati naš/a sodelavec oziroma sodelavka in ustrezate razpisnim pogojem za prosto delovno mesto komunalni delavec II, vas vabimo, da nam pošljete svojo vlogo za zaposlitev.

Kompostiranje / ločeno odlaganje bioloških odpadkov!

• 18 julij 2022
Kompostiranje / ločeno odlaganje bioloških odpadkov!

Jesen je najbolj primeren čas da se lotimo zlaganja kompostnega kupa, saj je še vedno dovolj toplo, sonce pa ne pripeka več z vso močjo. Prav tako se jeseni nabere dovolj listja in vrtnih ostankov, da lahko začnemo pripravljati kompost. Zakonodaja o ravnanju z biološkimi odpadki povzročitelje odpadkov prvenstveno napotuje na hišno kompostiranje, v primeru ko to ni možno, pa mora izvajalec javne službe poskrbeti za zbiranje in odvoz teh odpadkov. Na kompostni kup sodijo enaki odpadki, kot bi jih sicer odlagali v rjavo posodo.

DAJMO REČEM NOVO PRILOŽNOST!

• 27 junij 2022
DAJMO REČEM NOVO PRILOŽNOST!

Če se nečemu odrečemo, zgolj zato, ker te stvari ne potrebujemo več, še ne pomeni, da je ta stvar obsojena pristati na kosovnem odpadu. Z majhnimi premiki v razmišljanju, lahko vaši zavrženi stvari podarite novo priložnost in omogočite ponovno uporabo. Premislite, saj z malo truda, lahko vaši zavrženi predmeti dobijo novo priložnost, novo vlogo v življenjskem ciklu.

Kje se nahajajo zbiralniki za odpadno jedilno olje?

Jedilno olje - odpadek

• 27 junij 2022
Kje se nahajajo zbiralniki za odpadno jedilno olje?

Kje se nahajajo rumeni zbiralniki za odpadno jedilno olje si poglejte v priloženem letaku ali na spletni strani https://ojo.si/ojo/.

hd film izle