Čistilna akcija "Očistimo sosesko 2021"

Mestna občina Novo mesto

• 11 marec 2021
Čistilna akcija  "Očistimo sosesko 2021"

V soboto, 27. marca 2021, bo v Mestni občini Novo mesto potekala tradicionalna čistilna akcija Očistimo sosesko.

Vabimo vsa društva, šole, vrtce in ostale ustanove ter organizacije, da se akciji pridružijo v čim večjem številu in očistijo okolje na svojem območju.
Zavihajmo rokave in skupaj vsaj za en dan postanimo prostovoljci in prostovoljke.
Čistilna akcija tradicionalno poteka na pobudo Mestne občina Novo mesto in Komunale Novo mesto, ki si aktivno prizadevata pristopiti k osveščanju in skrbi za čisto okolje.

Preklopi na eko - izberi E-račun!

Vloga za E-Račun

• 14 januar 2021
Preklopi na eko - izberi E-račun!

Želite na vaš elektronski naslov prejemati e-obliko računa storitve namesto papirnate oblike po navadni pošti?
Da, želim, prejemati račun v elektronski obliki, saj so ti računi okolju prijazni.
Kaj morate storiti?

OBJAVA PROSTIH DELOVNIH MEST

Dve zaposlitvi

• 28 avgust 2020
OBJAVA PROSTIH DELOVNIH MEST

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor, mag. Gregor Klemenčič, objavlja prosti delovni mesti, za določen čas, s polnim delovnim časom:
• Vzdrževalec vodovoda (1 zaposlitev),
• Monter vodovodnega omrežja (1 zaposlitev).

»Komunala Novo mesto – Za mojo lepo dolino«

pogovorna oddaja

• 7 julij 2020
»Komunala Novo mesto – Za mojo lepo dolino«

Oglejte si pogovorno oddajo z našim direktorjem Gregorjem Klemenčičem, v programu TV Vaš kanal.

Obvestilo za stranke!

Koronovirus COVID-19

• 12 marec 2020
Obvestilo za stranke!
Vse stranke obveščamo, da je od jutri naprej prepovedan vstop v poslovne prostore Komunale Novo mesto.
Zaradi povečanih okužb z novim koronavirusom pozivamo vse stranke, da komunicirajo samo preko telefona ali elektronske pošte.
Če je le mogoče, namesto osebnega prihoda v podjetje vloge in ostale dokumente raje pošljite po pošti.
Če je prihod v podjetje nujno potreben prosimo, da se predhodno naročite po telefonu ali elektronski pošti.
Telefonska številka 39 32 450 e-naslov: info@komunala-nm.si
Ostale telefonske številke in elektronski naslovi so dostopni na spletni strani komunale.
Blagajna je ZAPRTA.
Na vhodu v poslopje poslovne stavbe upoštevajte navodila receptorske službe.
Dobavitelje pozivamo, da upoštevajo ukrepe za varovanje zdravja zaradi koronovirusa po priporočilih NIJZ.