Kje se nahajajo zbiralniki za odpadno jedilno olje?

Jedilno olje - odpadek

• 27 junij 2022
Kje se nahajajo zbiralniki za odpadno jedilno olje?

Kje se nahajajo rumeni zbiralniki za odpadno jedilno olje si poglejte v priloženem letaku ali na spletni strani https://ojo.si/ojo/.

Praznujemo dan državnosti!

• 25 junij 2022
Praznujemo dan državnosti!

Slovenija praznuje dan državnosti. Praznik naše domovine nas ponosno spominja na enkraten, veličasten zgodovinski trenutek, ko je bila pred 31. leti razglašena neodvisnost in samostojnost naše Slovenije. ❤

Kje so v Novem mestu postavljeni pitniki?

Mestna občina Novo mesto

• 1 junij 2022
Kje so v Novem mestu postavljeni pitniki?

V Novem mestu so pitniki postavljeni na sedmih lokacijah. Dva na na Glavnem trgu, po en na Kapitlju, Loki, Novem trgu, Topliški cesti na avtobusni postaji in v Portovalu.

Kaj morate vedeti pri POLNJENJU BAZENOV s pitno vodo?

• 23 maj 2022
Kaj morate vedeti pri POLNJENJU BAZENOV s pitno vodo?

V primeru rabe pitne vode za polnjenje bazenov, uporabnik plača vse obveznosti, ki so vezane na obračun vodarine, to je okoljsko dajatev in nanje navezujoče obveznosti, torej tudi obveznosti odvajanja in čiščenja komunalne odpadne vode oziroma praznjenja greznic.
Polnjenje bazenov iz javnega hidrantnega omrežja ni dovoljeno.
Kadar je v veljavi omejitev porabe pitne vode, se polnjenje bazenov ne sme izvajati nikjer na sistemu.

Anketa o zadovoljstvu naših uporabnikov!

• 13 maj 2022
Anketa o zadovoljstvu naših uporabnikov!

Vaše mnenje o naših storitvah in o našem delu nam veliko pomeni. Vaše sodelovanje je za nas ključno, saj le z vašimi odgovori lahko dobimo vpogled v naše delo. Ker si stalno prizadevamo, da bi še boljše opravljali naše poslanstvo vas vabimo, da si vzamete nekaj minut časa in rešite anketo.
Za vaše sodelovanje se vam prijazno zahvaljujemo.

hd film izle