Komunalni delavec, 2 zaposlitvi

• 7 september 2021
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

• Komunalni delavec, 2 zaposlitvi.

Delovno mesto Komunalni delavec je z dnem, 7. 9. 2021, objavljeno tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo kandidatov je 10 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

Prižgite svečko manj – podarite dobro misel 💚💚💚

Prižgite virtualno svečko 💚💚💚

• 6 september 2021
Prižgite svečko manj – podarite dobro misel 💚💚💚

Namesto sveč raje posadite rastlino, poslikajte kamen, podarite misel. Predniki vam ne bodo zamerili, potomci pa vam bodo hvaležni.

Ravnanje z odpadki po samotestiranju!

• 2 september 2021
Ravnanje z odpadki po samotestiranju!

Odpadke pri izvajanju prostovoljnega samotestiranja na SARS-CoV-2 (npr. uporabljene robčke, testne materiale) ter odpadke od čiščenja prostorov (npr. krpe za enkratno uporabo) je potrebno odložiti v plastično vrečo za smeti in jo, ko je polna, tesno zavezati. Vsebine vreč se ne tlači, odpadkov se po odlaganju v vrečo več ne dotika. Vrečo je potrebno namestiti v drugo plastično vrečo za smeti in jo tesno zavezati ter označiti. Postavi naj se ločeno od ostalih odpadkov, kjer ni dostopna otrokom, in se jo ločeno hrani vsaj 72 ur, preden se jo odloži v zabojnik za mešane komunalne odpadke (ostale odpadke).

• Sodelavec za tehnično vzdrževanje I

• 2 september 2021
OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor Bojan Kekec, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom: Sodelavec za tehnično vzdrževanje I, 1 zaposlitev in je z dnem, 2. 9. 2021, objavljeno tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo kandidatov je 10 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Strokovni sodelavec za področje ravnanja z odpadki - pripravnik

• 31 avgust 2021
OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor Bojan Kekec, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom: Strokovni sodelavec za področje ravnanja z odpadki - pripravnik.
Delovno mesto Strokovni sodelavec za področje ravnanja z odpadki - pripravnik je z dnem, 31. 8. 2021, objavljeno tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo kandidatov je 7 dni in začne teči naslednji dan po objavi.