Že imaš načrte za ta vikend?

Pridruži se popisu blagovnih znamk!

• 13 september 2018
Že imaš načrte za ta vikend?

Kakšni so tvoji načrti za ta vikend? Jaz in še stotine drugih bomo čistili Slovenijo in popisovali smeti. Bodi zraven! Dogajalo se bo praktično po celi državi – solidarnost, pogum in moč ljudi. Ali si lahko zamisliš boljši način, kako preživeti svoj vikend?
Letos čistimo pod sloganom »še zadnjič«, ampak to na žalost ne pomeni konec smeti v naravi, se strinjaš? :( Kdo bo čistil kasneje? Mi pravimo, naj čistijo tisti, ki so odgovorni! Blagovne znamke, ki proizvajajo plastiko, naj zanjo poskrbijo tudi po njeni uporabi.

Očistimo Slovenijo 15.9.2018

Poziv društvom, šolam, vrtcem, krajevnim skupnostim!

• 8 avgust 2018
Očistimo Slovenijo 15.9.2018

15. septembra 2018 bo tretjič (in zadnjič) v zgodovini Slovenije organizirana nacionalna prostovoljska čistilna akcija.

Svetovni dan brez plastičnih vrečk

3. julij

• 3 julij 2018
Svetovni dan brez plastičnih vrečk

Ne samo na 3. julij, ampak prav vsak dan lahko pripomoremo k zmanjševanju uporabe plastičnih vrečk tako, da uporabljamo vrečke iz blaga ali papirnate vrečke.

Jutri preverimo ali pravilno ločujete odpadke

Občina Mirna Peč

• 12 junij 2018
Jutri preverimo ali pravilno ločujete odpadke

Jutri bomo preverili, kako ločujete odpadke in surovine v občini Mirna Peč.

Sraka Špela ločuje odpadke

Klikni na video

• 11 junij 2018
Sraka Špela ločuje odpadke

Zemlja je naš dom, ki ga vsak dan polnimo z odpadki in tako izgubljamo prostor za naša življenja, igrišča, parke … in za živali ter rastline. Dobra novica pa je: » Da lahko mi storimo veliko«. Naš cilj je, da se ne ločuje le v šoli, vrtcu ampak, da se ta praksa prenese domov med starše, dedke in babice, strice, tete, starejše brate, sestre. RECI(kliram) NARAVI DA ! Vemo, da prek vključevanja otrok in podporo staršev, lahko sledimo cilju. Oglej si kako sraka Špela ločuje ;).

Prvi13141516171819202122Zadnje