Srečanje KS Žabja vas - povzetek

• 26 februar 2024
Srečanje KS Žabja vas - povzetek

V Komunali Novo mesto d.o.o. smo v začetku leta v Krajevni skupnosti Žabja vas uvedli pilotni projekt individualnega zbiranja komunalnih odpadkov. Krajane smo  z njim seznanili na srečanju 12. februarja 2024 v prostorih Krajevne skupnosti Žabja vas.

V uvodnem delu smo predstavili namen pilotnega projekta individualnega zbiranja odpadkov in aktivnosti, ki smo jih v okviru izvajanja projekta že uresničili.  S projektom smo začeli v začetku meseca januarja. Vsako gospodinjstvo je, glede na število prijavljenih oseb,  prejelo ustrezni volumen zabojnika za zbiranje mešanih komunalnih odpadkov in vreče za zbiranje odpadne embalaže. Ob dostavi so krajani prejeli tudi obvestilo in navodila o individualnem načinu zbiranja odpadkov, ter urnik odvoza komunalnih odpadkov.

V mesecu februarju smo vsakemu gospodinjstvu ponovno dostavili dodatne vreče za zbiranje odpadne embalaže in krajane povabili na srečanje. Na njem smo jim natančno predstavili transportno pot oziroma lokacije prevzemnih mest, kamor uporabniki odložijo odpadke. Prisluhnili smo krajanom, ki so se udeležili srečanja in jim odgovorili na vprašanja.

na območju naselja Trška gora in Sevno v Mestni občini Novo mesto

• 23 februar 2024
Obvestilo – ne bo pitne vode

Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode na območju naselja Trška gora in Sevno v Mestni občini Novo mesto, da v ponedeljek, 26.2.2024 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 13.00 ure.
V primeru slabega vremena se dela ne bodo izvajala.

Komunala se uporabnikom zahvaljuje za razumevanje.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Razvojni inženir za področje splošne komunale, 1 zaposlitev

• 21 februar 2024
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom:

• Razvojni inženir za področje splošne komunale, 1 zaposlitev.

Delovno mesto Razvojni inženir za področje splošne komunale je z dnem 21. 2. 2024, objavljeno tudi na spletni strani Zavoda RS za zaposlovanje. Rok za prijavo je 8 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

Z izbranim kandidatom bo sklenjena pogodba o zaposlitvi za določen čas 12 mesecev, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.

Zahtevani pogoji so navedeni v priloženi prilogi Podatki o prostem delovnem mestu oz. vrsti dela pod registrsko številko: PE44837 - Razvojni inženir za področje splošne komunale (vir: Zavod RS za zaposlovanje, http://www.ess.gov.si).

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Čistilka/skrbnica prostorov, 1 zaposlitev

• 21 februar 2024
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor Bojan Kekec, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s krajšim delovnim časom (30 ur tedensko):

• Čistilka/skrbnica prostorov, 1 zaposlitev.

Delovno mesto Čistilka/skrbnica prostorov je z dnem 21. 2. 2024, objavljeno tudi na spletni strani Zavoda RS za zaposlovanje. Rok za prijavo je 8 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

Zahtevani pogoji so navedeni v priloženi prilogi Podatki o prostem delovnem mestu oz. vrsti dela pod registrsko številko: PE44931 - Čistilka/skrbnica prostorov (vir: Zavod RS za zaposlovanje, http://www.ess.gov.si).

na območju naselja Podgora in Podreber v občini Straža

• 19 februar 2024
Obvestilo – ne bo pitne vode
Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode na območju naselja Podgora in Podreber v občini Straža, da danes 19.2.2024 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 9.00 do predvidoma 11.00 ure.

Komunala se uporabnikom zahvaljuje za razumevanje.