Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦

• 5 oktober 2021
Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju Ragovske in Jakčeve ulice v Mestni občini Novo mesto, da jutri, 6. 10. 2021 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 13.00 ure.

Danes ne bo vode!

• 23 september 2021
Danes ne bo vode!
Obveščamo vse uporabnike pitne vode v naseljih Cikava, Mali Slatnik in Smolenje vasi, v Mestni občini Novo mesto, da danes 23.9.2021 predvidoma do večernih ur, ne bo vode zaradi popravila okvare na vodovodnem omrežju.
Komunala prosi za razumevanje.

Abecednik odpadkov

Navodila za ločevanje odpadkov

Abecednik odpadkov

Vsak odpadek, ki nastane spada med določeno vrsto odpadka oziroma surovine. Abecednik surovin oz. odpadka vam bo v pomoč pri pravilnem ločevanju surovin v gospodinjstvu ter pri  pravilnemu prepuščanju ločeno zbranih odpadkov  na zbirnih mestih.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

• Sodelavec za tehnično vzdrževanje I

• 2 september 2021
OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor Bojan Kekec, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom: Sodelavec za tehnično vzdrževanje I, 1 zaposlitev in je z dnem, 2. 9. 2021, objavljeno tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo kandidatov je 10 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

Motena oskrba s pitno vodo!

• 21 maj 2021
Motena oskrba s pitno vodo!

Obveščamo uporabnike pitne vode v naselju Gabrje v Mestni občini Novo mesto, da v ponedeljek, 24. 5. 2021 ne bo pitne vode, zaradi izvajanja nujnih del na vodovodnem omrežju. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 10.00 ure.