Obvestilo občanom Občine Mirna Peč

Praznjenje greznic ter prevzem blata iz malih komunalnih čistilnih naprav

• 7 julij 2022
Obvestilo občanom Občine Mirna Peč

Občanom Občine Mirna Peč sporočamo, da s 1.6.2022 tudi v vaši občini uvajamo redno praznjene grezničnih gošč in blata iz malih malih komunalnih čistilnih naprav oziroma greznic. Storitev bomo obračunali mesečno.

Prekinjena oskrba s pitno vodo!

Mestna občina Novo mesto

• 7 julij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo!

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Mala in Velika Cikava, Smolenja vas, Mali in Veliki Slatnik v Mestni občini Novo mesto, da danes, 7. 7. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 22.00 do predvidoma 6.00 ure zjutraj. V primeru slabega vremena, se dela ne bodo izvajala.

VARČEVALNI UKREPI PRI PORABI VODE !

Občina Šentjernej

• 5 julij 2022
VARČEVALNI UKREPI PRI PORABI VODE !

Obveščamo vse uporabnike pitne vode na območju občine Šentjernej, da je zaradi zmanjšane izdatnosti vodnih virov uveden ukrep racionalne rabe pitne vode.
Do preklica je prepovedano uporabljati pitno vodo za zalivanje, pranje vozil in polnjenje bazenov.

Urejanje grobov!

Na pokopališčih Ločna, Šmihel, Srebrniče, Prečna ter Stranska vas

• 5 julij 2022
Urejanje grobov!
Urejanje groba predstavlja veliko dela, za katerega v tempu vsakdana hitro zmanjka časa. Grobovi morajo biti urejeni in zasajeni tako, da ne posegajo na sosednje grobove ali poti in da jih ne zarašča plevel.
Storitev urejanja grobov, katero nudimo na pokopališčih Ločna, Šmihel, Srebrniče, Prečna ter Stranska vas, lahko naročite na telefonski številki 07 39 31 392 ali preko ePošte: marko.zagar@komunala-nm.si

DAJMO REČEM NOVO PRILOŽNOST!

• 27 junij 2022
DAJMO REČEM NOVO PRILOŽNOST!

Če se nečemu odrečemo, zgolj zato, ker te stvari ne potrebujemo več, še ne pomeni, da je ta stvar obsojena pristati na kosovnem odpadu. Z majhnimi premiki v razmišljanju, lahko vaši zavrženi stvari podarite novo priložnost in omogočite ponovno uporabo. Premislite, saj z malo truda, lahko vaši zavrženi predmeti dobijo novo priložnost, novo vlogo v življenjskem ciklu.

hd film izle