Prekinjena oskrba s pitno vodo!

• 18 september 2021
Prekinjena oskrba s pitno vodo!
Komunala Novo mesto obvešča vse uporabnike pitne vode v naseljih Dobrava pri Škocjanu, Stranje, Tomažja vas, Hudenja vas, Čučja mlaka, Hrvaški brod, Mršeča vas in Zameško, da danes 18.9.2021, zaradi okvare vodovodnega omrežja ne bo pitne vode predvidoma do zgodnjih jutranjih ur.

Informator o odpadkih!

Kam odložim odpadke?

• 14 september 2021
Informator o odpadkih!

Zavest posameznika o varstvu narave se začne oblikovati že v otroštvu, v družinskem okolju in kasneje med vrstniki v vrtcu in šoli. Le na tak način vzgojimo odgovorne člane družbe z razvito okoljsko etiko in čutom za okolje.

Odvoz kosovnih odpadkov

• 8 september 2021
Odvoz kosovnih odpadkov

Naročilo lahko posredujete prek telefona 07 39 32 456 ali elektronske pošte narocilo@komunala-nm.si. Naročilo velja za en odvoz, do 2 m3 kosovnih odpadkov. Odvoz kosovnih odpadkov izvajamo celo leto.

Kaj ne spada v straniščno školjko?

Straniščna školjka ni smetnjak!

• 8 september 2021
Kaj ne spada v straniščno školjko?

Snovi, ki jih ne smejo splakovati ali zlivati v odtoke:
Jedilno olje, olja in drugi naftni derivati, higienski vložki, plenice, higienski material, ostanki hrane, topila, razredčila, barve, laki, voda, zmešana s cementom, sredstva za zaščito rastlin, čistila za čopiče, agresivna čistila, britvice, sredstva za zatiranje škodljivcev.
Vse občane pozivamo, da dosledno upoštevajo zgoraj navedena navodila in tako omogočimo, da bo čistilna naprava služila svojemu namenu, varstvu ter ohranjanju našega skupnega bivalnega prostora!

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Komunalni delavec, 2 zaposlitvi

• 7 september 2021
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor Bojan Kekec, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom:
• Komunalni delavec, 2 zaposlitvi.

Delovno mesto Komunalni delavec je z dnem, 7. 9. 2021, objavljeno tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo kandidatov je 10 dni in začne teči naslednji dan po objavi.