VARČEVALNI UKREPI PRI PORABI VODE !

Občina Šentjernej

• 5 julij 2022
VARČEVALNI UKREPI PRI PORABI VODE !

Obveščamo vse uporabnike pitne vode na območju občine Šentjernej, da je zaradi zmanjšane izdatnosti vodnih virov uveden ukrep racionalne rabe pitne vode.
Do preklica je prepovedano uporabljati pitno vodo za zalivanje, pranje vozil in polnjenje bazenov.

Urejanje grobov!

Na pokopališčih Ločna, Šmihel, Srebrniče, Prečna ter Stranska vas

• 5 julij 2022
Urejanje grobov!
Urejanje groba predstavlja veliko dela, za katerega v tempu vsakdana hitro zmanjka časa. Grobovi morajo biti urejeni in zasajeni tako, da ne posegajo na sosednje grobove ali poti in da jih ne zarašča plevel.
Storitev urejanja grobov, katero nudimo na pokopališčih Ločna, Šmihel, Srebrniče, Prečna ter Stranska vas, lahko naročite na telefonski številki 07 39 31 392 ali preko ePošte: marko.zagar@komunala-nm.si

Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Mestna občina Novo mesto

• 29 junij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Ždinja vas v Mestni občini Novo mesto, da bo jutri, 30.6.2022 motena oskrba s pitno vodo, zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 14.00 ure.

DAJMO REČEM NOVO PRILOŽNOST!

• 27 junij 2022
DAJMO REČEM NOVO PRILOŽNOST!

Če se nečemu odrečemo, zgolj zato, ker te stvari ne potrebujemo več, še ne pomeni, da je ta stvar obsojena pristati na kosovnem odpadu. Z majhnimi premiki v razmišljanju, lahko vaši zavrženi stvari podarite novo priložnost in omogočite ponovno uporabo. Premislite, saj z malo truda, lahko vaši zavrženi predmeti dobijo novo priložnost, novo vlogo v življenjskem ciklu.

Kje se nahajajo zbiralniki za odpadno jedilno olje?

Jedilno olje - odpadek

• 27 junij 2022
Kje se nahajajo zbiralniki za odpadno jedilno olje?

Kje se nahajajo rumeni zbiralniki za odpadno jedilno olje si poglejte v priloženem letaku ali na spletni strani https://ojo.si/ojo/.

hd film izle