NI NAM VSEENO, VSE NAJ BO (SPET) ZELENO

PRIROČNIK ZA OTROKE

• 23 februar 2021
NI NAM VSEENO, VSE NAJ BO (SPET) ZELENO

Otroci so bolj pozorni na tukaj in zdaj. V delovnem zvezku Ni nam vseeno, vse naj bo (spet) zeleno jim lahko skozi zabavne kvize, pobarvanke in druge miselne igre pokažemo, kako lahko z majhnimi dejanji tudi sami prispevajo za lepši jutri.

Kako odlagamo biološke odpadke?

• 23 februar 2021
Kako odlagamo biološke odpadke?

Biološke odpadke odlagamo izključno v zabojnik za biološke odpadke. Paziti moramo, da jih nikoli ne odložimo v navadni plastični vrečki. Uporabimo vrečke iz biološko razgradljivih materialov. Odpadke lahko odložimo tudi zavite v časopisni papir ali v papirnati vrečki.

Popravek razpisa PREVZEM IN OBDELAVA ODPADNE EMBALAŽE - 1. popravek

Oznaka na portalu javnih naročil: JN000498/2021-K01

• 22 februar 2021
Popravek razpisa PREVZEM IN OBDELAVA ODPADNE EMBALAŽE - 1. popravek
Na Portalu javnih naročil je bil objavljen 1. popravek razpisa PREVZEM IN OBDELAVA ODPADNE EMBALAŽE.

Objava prostega delovnega mesta

Sistemski inženir za informatiko, 1 zaposlitev

• 22 februar 2021
Objava prostega delovnega mesta
Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa v. d. direktorja, mag. Janez Bauer, MBA, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom: • Sistemski inženir za informatiko, 1 zaposlitev.

Delovno mesto Sistemski inženir za informatiko je z dnem, 22. 2. 2021, objavljeno tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo je 14 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

JAVNA DRAŽBA

JAVNA DRAŽBA ZA PRODAJO RABLJENIH AVTOMOBILOV

• 17 februar 2021
JAVNA DRAŽBA
PREDMET PRODAJE, IZKLICNA CENA IN NAJNIŽJI ZNESEK VIŠANJA IN VIŠINA VARŠČINE
Premičnine oziroma rabljena vozila so razvidna iz priloge 1 te objave:
- vrsta in opis vozila, tehnični podatki, registrska številka, leto izdelave, številka šasije in izklicna cena so razvidni iz priloge te objave.
Ogled predmetov javne dražbe:
Ogled premičnin, ki so predmet javne dražbe in vpogled v ostalo spremno dokumentacijo je možen na dvorišču sedeža Komunale Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, Novo mesto, od 6.00 ure do 14.00 ure.