NAČINI OBVEŠČANJA UPORABNIKOV PITNE VODE

Obveščanje uporabnikov po posameznih členih Pravilnika o pitni vodi!

• 7 januar 2022
NAČINI OBVEŠČANJA UPORABNIKOV PITNE VODE

V skladu s Pravilnikom o pitni vodi  uporabnike pitne vode iz sistemov v upravljanju Komunale Novo mesto, d.o.o. obveščamo o kakovosti pitne vode na načine, kateri so razvidni iz priložene slike.

Vodo je potrebno prekuhavati!

Občina Žužemberk in občina Mirna Peč

• 11 avgust 2021
Vodo je potrebno prekuhavati!

Obveščamo vse uporabnike pitne vode, v naseljih; Mačkovec, Dvor, Koti, Jama pri Dvoru, Podgozd, Sadinja vas, Stavča vas, Mali in Srednji Lipovec, Boršt, Trebča vas, Zafara ter Baragova in Jurčičeva ulica v občini Žužemberk ter Dol. Globodol v občini Mirna Peč, ki se oskrbujejo iz vodnega vira Vinkov vrh, da je zaradi okvare na vodnem viru potrebno vodo pred uporabo prekuhati.
Obvestilo velja do preklica!

Obvezno prekuhavanje pitne vode

Mestna občina Novo mesto

• 23 julij 2020
Obvezno prekuhavanje pitne vode

Obveščamo uporabnike pitne vode v naseljih Velike in Male Brusnice, Ratež, Gumberk, Sela pri Ratežu, Petelinjek, Potov vrh in višji predel Smolenje vasi v Mestni občini Novo mesto, da je zaradi povišane motnosti vodnega vira Brusnice, potrebno vodo pred uporabo prekuhati. Obvestilo velja do preklica.

»Komunala Novo mesto – Za mojo lepo dolino«

pogovorna oddaja

• 7 julij 2020
»Komunala Novo mesto – Za mojo lepo dolino«

Oglejte si pogovorno oddajo z našim direktorjem Gregorjem Klemenčičem, v programu TV Vaš kanal.

Obvestilo za stranke!

Koronovirus COVID-19

• 12 marec 2020
Obvestilo za stranke!
Vse stranke obveščamo, da je od jutri naprej prepovedan vstop v poslovne prostore Komunale Novo mesto.
Zaradi povečanih okužb z novim koronavirusom pozivamo vse stranke, da komunicirajo samo preko telefona ali elektronske pošte.
Če je le mogoče, namesto osebnega prihoda v podjetje vloge in ostale dokumente raje pošljite po pošti.
Če je prihod v podjetje nujno potreben prosimo, da se predhodno naročite po telefonu ali elektronski pošti.
Telefonska številka 39 32 450 e-naslov: info@komunala-nm.si
Ostale telefonske številke in elektronski naslovi so dostopni na spletni strani komunale.
Blagajna je ZAPRTA.
Na vhodu v poslopje poslovne stavbe upoštevajte navodila receptorske službe.
Dobavitelje pozivamo, da upoštevajo ukrepe za varovanje zdravja zaradi koronovirusa po priporočilih NIJZ.
hd film izle