»SPOŠTUJMO HRANO –SPOŠTUJMO PLANET«

Strategija za manj izgub hrane in odpadne hrane v verigi preskrbe s hrano

• 29 september 2022
»SPOŠTUJMO HRANO –SPOŠTUJMO PLANET«

Prebivalci Slovenije so lani zavrgli 143.254 ton hrane, kar je 0,2 odstotka manj kot leto prej. Prebivalec Slovenije je v povprečju zavrgel 68 kilogramov hrane, kar je enako kot leto prej.

VABILO - Projekt NovIKroG

Projekt NovIKroG

• 23 september 2022
VABILO - Projekt NovIKroG

Spoštovani,
vabimo vas na novinarsko konferenco, na kateri vam bodo predstavniki partnerjev projekta NovIKroG predstavili načrte za vzpostavitev prvega centra za krožno javno naročanje v Sloveniji, ki bo deloval v okviru Razvojnega centra Novo mesto.

Novinarska konferenca bo v torek, 27. 9. 2022, ob 11. uri na Komunali Novo mesto.

Pripravite in oddajte nevarne odpadke!

Mestna občina Novo mesto, Občina Šentjernej, Škocjan, Mirna Peč, Žužemberk, Dolenjske in Šmarješke Toplice

• 23 september 2022
Pripravite in oddajte nevarne odpadke!

V tednu od 3.10. do 7.10. 2022 zbiramo nevarne odpadke z premično zbiralnico po vseh osmih občinah. Preverite kdaj smo v vaši občini. Izkoristite akcijo, izberite sebi najprimernejšo lokacijo zbiralnice in oddajte nevarne odpadke brezplačno in na odgovoren način do okolja.

Obvestilo občanom Občine Mirna Peč

Praznjenje greznic ter prevzem blata iz malih komunalnih čistilnih naprav

• 21 september 2022
Obvestilo občanom Občine Mirna Peč

Občanom Občine Mirna Peč sporočamo, da s 1.6.2022 tudi v vaši občini uvajamo redno praznjene grezničnih gošč in blata iz malih malih komunalnih čistilnih naprav oziroma greznic. Storitev bomo obračunali mesečno.

Urejanje grobov!

Na pokopališčih Ločna, Šmihel, Srebrniče, Prečna ter Stranska vas

• 20 september 2022
Urejanje grobov!
Urejanje groba predstavlja veliko dela, za katerega v tempu vsakdana hitro zmanjka časa. Grobovi morajo biti urejeni in zasajeni tako, da ne posegajo na sosednje grobove ali poti in da jih ne zarašča plevel.
Storitev urejanja grobov, katero nudimo na pokopališčih Ločna, Šmihel, Srebrniče, Prečna ter Stranska vas, lahko naročite na telefonski številki 07 39 31 392 ali preko ePošte: marko.zagar@komunala-nm.si

hd film izle