OBJAVA PROSTIH DELOVNIH MEST

OBJAVA PROSTIH  DELOVNIH MEST

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto,
ki jo zastopa direktor, mag. Gregor Klemenčič,
objavlja prosta delovna mesta, za določen čas 12 mesecev, s polnim delovnim časom:
• Vzdrževalec vodovoda (1 zaposlitev v sektorju vodooskrba),
• Vzdrževalec elektro naprav (1 zaposlitev v sektorju vodooskrba),
• Strokovni sodelavec za tehnično vzdrževanje (1 zaposlitev v sektorju odvajanje in čiščenje odpadnih voda),
• Analitik - tehnolog (1 zaposlitev v sektorju odvajanje in čiščenje odpadnih voda),
• Vzdrževalec kanalizacijskega sistema II (1 zaposlitev v sektorju odvajanje in čiščenje odpadnih voda).

Delovna mesta Vzdrževalec vodovoda, Vzdrževalec elektro naprav, Strokovni sodelavec za tehnično vzdrževanje, Analitik – tehnolog in Vzdrževalec kanalizacijskega sistema II, bodo z dnem, 26. 6. 2018, objavljena tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo je 14 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

Zahtevani pogoji so navedeni v priloženih prilogah Podatki o prostem delovnem mestu oz. vrsti dela pod registrskimi številkami: HM99779 (Vzdrževalec vodovoda), HM99860 (Vzdrževalec elektro naprav), HM99811 (Strokovni sodelavec za tehnično vzdrževanje), HM99839 (Analitik – tehnolog) in HM99808 (Vzdrževalec kanalizacijskega sistema II) – (vir: Zavod RS za zaposlovanje, http://www.ess.gov.si).

Komunala Novo mesto d.o.o.

Kategorije: Obvestila
Tagi: