Mestna občina Novo mesto

• 22 oktober 2021
Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦

Obveščamo uporabnike pitne vode na Podbevškovi ulici, Smolenji vasi in Malem Slatniku v Mestni občini Novo mesto, da v ponedeljek, 25.10.2021 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure
Uporabnikom se zahvaljujemo za razumevanje.

Obvestilo o prekuhavanju pitne vode !

Občina Žužemberk

• 21 oktober 2021
Obvestilo o prekuhavanju pitne vode !

Obveščamo vse uporabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodnega vira Vinkov vrh v naseljih Mačkovec, Dvor, Koti, Jama pri Dvoru, Podgozd, Sadinja vas, Stavča vas, Trebča vas, Zafara, Baragova in Jurčičeva ulica ter vsa naselja Ajdovske planote v občini Žužemberk, da je zaradi okvare na vodnem viru potrebno vodo pred uporabo prekuhati.
Obvestilo velja do preklica!

Mestna občina Novo mesto

• 21 oktober 2021
Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦

Obveščamo uporabnike pitne vode na Lamutovi ulici v Mestni občini Novo mesto, da jutri, 22.10.2021 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure. Uporabnikom se zahvaljujemo za razumevanje.

Objava prostega delovnega mesta

Projektant

• 20 oktober 2021
Objava prostega delovnega mesta

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor Bojan Kekec, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom:
• Projektant, 1 zaposlitev.

Obvestilo kandidatom! Vse kandidate prosimo, da nam v svoji prijavi na delovno mesto zaupate svoj elektronski naslov na katerega vam bomo poslali odgovor.

»Prižgimo svečko manj - za več nasmehov«

• 15 oktober 2021
»Prižgimo svečko manj - za več nasmehov«

Ob nostalgičnih dneh, ko se spominjamo naših dragih pokojnih, lahko z nakupom simbolične lesene svečke pričaramo nasmehe na obraze uporabnikov VDC Novo mesto. Skupaj z VDC Novo mesto smo se odločili za družbeno odgovorno in hkrati okoljsko obarvano zgodbo, s katero želimo prispevati k zaščiti našega okolja pred odvečno plastiko. Leseno svečko, ki je plod skupnega dela dolenjskih obrtnikov in VDC uporabnikov, lahko kupite v trgovini zavoda ali preko njihove spletne strani.