Nabava kemikalij - popravek 1

Nabava kemikalij - popravek 1
Na Portalu javnih naročil je bil dne 26.9.2017 objavljen popravek razpisne dokumentacije za javno naročilo Nabava kemikalij.

RECI(kliram) NARAVI DA

projekt 2017/18

RECI(kliram) NARAVI DA

Komunala Novo mesto d.o.o. deluje na območju osmih občin s storitvami gospodarskih javnih služb. Naša naloga je tudi ozaveščati občane o skrbi za okolje. Komunala Novo mesto v sodelovanju z Majo Kolol v šolskem letu 2017/18 izvaja projekt RECI(kliram) NARAVI DA. K sodelovanju vabimo vse občane. Sodelujete le tako, da odpadne surovine ločujete in odlagate v  namenske zabojnike. Reciklirajte!

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Vzdrževalec javnih površin in infrastrukture I

OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor, mag. Gregor Klemenčič, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas 12 mesecev, s polnim delovnim časom:
• Vzdrževalec javnih površin in infrastrukture I (1 zaposlitev v sektorju splošna komunala).
Delovno mesto Vzdrževalec javnih površin in infrastrukture I je z dnem, 26. 9. 2017, objavljeno tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo je 8 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

Zahtevani pogoji so navedeni v priloženi prilogi Podatki o prostem delovnem mestu oz. vrsti dela pod registrsko številko: HL61549 (Vzdrževalec javnih površin in infrastrukture I) – (vir: Zavod RS za zaposlovanje, http://www.ess.gov.si).

Oktobra zbiramo nevarne odpadke

od 2. do 6. oktobra.

• 25 september 2017
Oktobra zbiramo nevarne odpadke

Obveščamo občane občin Novo mesto, Šentjernej, Škocjan, Mirna Peč, Dolenjske Toplice, Straža, Šmarješke Toplice in Žužemberk, da bomo od ponedeljka, 2. do petka, 6. oktobra zbirali nevarne odpadke iz gospodinjstev.

Preklic!

Ukrep prekuhavanja vode ni več potreben

• 21 september 2017
Preklic!

Obveščamo vse uporabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodovodnega sistema Brusnice, ki oskrbuje naselja Velike in Male Brusnice, Ratež, Potov vrh, Petelinjek in del Smolenje vasi in vodovodnega sistema Javorovica, ki oskrbuje naselja Javorovica, Volčkova vas, Vrbovci, Ledeča vas, Gruča, Imenje, Groblje, Šentjakob, Ostrog, Brezje pri Šentjerneju, da ukrep prekuhavanja vode ni več potreben.

Komunala Novo mesto se uporabnikom zahvaljuje za razumevanje.