Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Mestna občina Novo mesto

• 24 maj 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Ratež v Mestni občini Novo mesto, da jutri, 25. 5. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure.

Kaj morate vedeti pri POLNJENJU BAZENOV s pitno vodo?

• 23 maj 2022
Kaj morate vedeti pri POLNJENJU BAZENOV s pitno vodo?

V primeru rabe pitne vode za polnjenje bazenov, uporabnik plača vse obveznosti, ki so vezane na obračun vodarine, to je okoljsko dajatev in nanje navezujoče obveznosti, torej tudi obveznosti odvajanja in čiščenja komunalne odpadne vode oziroma praznjenja greznic.

Polnjenje bazenov iz javnega hidrantnega omrežja ni dovoljeno.

Kadar je v veljavi omejitev porabe pitne vode, se polnjenje bazenov ne sme izvajati nikjer na sistemu.

Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦

Občina Šentjernej

• 23 maj 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselij Brezje pri Šentjerneju, Ledeča vas, Gruča, Groblje pri Prekopi, Ostrog in Šentjakob v občini Šentjernej, da jutri, 24. 5. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 14.00 ure.

Anketa o zadovoljstvu naših uporabnikov!

• 13 maj 2022
Anketa o zadovoljstvu naših uporabnikov!

Vaše mnenje o naših storitvah in o našem delu nam veliko pomeni. Vaše sodelovanje je za nas ključno, saj le z vašimi odgovori lahko dobimo vpogled v naše delo. Ker si stalno prizadevamo, da bi še boljše opravljali naše poslanstvo vas vabimo, da si vzamete nekaj minut časa in rešite anketo.
Za vaše sodelovanje se vam prijazno zahvaljujemo.

Kam z injekcijskimi iglami?

• 4 maj 2022
Kam z injekcijskimi iglami?

Injekcijske igle sodijo med nevarne infektivne odpadke, a ker, v gospodinjstvih nimamo zabojnikov za te in ker so nevarne z več vidikov lahko pomenijo tudi resno poškodbo za ljudi, ki s temi odpadki delajo. Ne smemo jih odložiti med komunalne odpadke!!!
Fizične osebe lahko zbirajo infektivne odpadke v namenskih posodah, ki so narejene iz trde plastike in se po uporabi nepredušno zaprejo. Uporabnikom omogočajo varno ločeno zbiranje in oddajo infektivnih odpadkov, ki ravno tako spadajo med nevarne odpadke.