Obvestilo - ne bo vode!

Občina Škocjan

• 3 oktober 2022
Obvestilo - ne bo vode!
Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Zagrad, Klenovik, Gabrnik in Goriška gora v občini Škocjan, da jutri, 4. 10. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 14.00 ure.

»SPOŠTUJMO HRANO –SPOŠTUJMO PLANET«

Strategija za manj izgub hrane in odpadne hrane v verigi preskrbe s hrano

• 29 september 2022
»SPOŠTUJMO HRANO –SPOŠTUJMO PLANET«

Prebivalci Slovenije so lani zavrgli 143.254 ton hrane, kar je 0,2 odstotka manj kot leto prej. Prebivalec Slovenije je v povprečju zavrgel 68 kilogramov hrane, kar je enako kot leto prej.

VABILO - Projekt NovIKroG

Projekt NovIKroG

VABILO - Projekt NovIKroG

Spoštovani,
vabimo vas na novinarsko konferenco, na kateri vam bodo predstavniki partnerjev projekta NovIKroG predstavili načrte za vzpostavitev prvega centra za krožno javno naročanje v Sloveniji, ki bo deloval v okviru Razvojnega centra Novo mesto.

Novinarska konferenca bo v torek, 27. 9. 2022, ob 11. uri na Komunali Novo mesto.

Pripravite in oddajte nevarne odpadke!

Mestna občina Novo mesto, Občina Šentjernej, Škocjan, Mirna Peč, Žužemberk, Dolenjske in Šmarješke Toplice

• 23 september 2022
Pripravite in oddajte nevarne odpadke!

V tednu od 3.10. do 7.10. 2022 zbiramo nevarne odpadke z premično zbiralnico po vseh osmih občinah. Preverite kdaj smo v vaši občini. Izkoristite akcijo, izberite sebi najprimernejšo lokacijo zbiralnice in oddajte nevarne odpadke brezplačno in na odgovoren način do okolja.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Vodja službe za geoinformatiko

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

V svoj kolektiv vabimo ambiciozne, sposobne in odgovorne sodelavce. Če želite postati naš/a sodelavec oziroma sodelavka in ustrezate razpisnim pogojem za prosto delovno mesto , vas vabimo, da nam pošljete svojo vlogo za zaposlitev.

hd film izle