OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Strokovni sodelavec za tehnično vzdrževanje

• 24 april 2019
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor, mag. Gregor Klemenčič, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom:
• Strokovni sodelavec za tehnično vzdrževanje (1 zaposlitev v sektorju odvajanje in čiščenje odpadnih voda).

Delovno mesto Strokovni sodelavec za tehnično vzdrževanje je z dnem, 24. 4. 2019, objavljeno tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo je 13 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

Zahtevani pogoji so navedeni v priloženi prilogi Podatki o prostem delovnem mestu oz. vrsti dela pod registrsko številko: HR01709 - Strokovni sodelavec za tehnično vzdrževanje, (vir: Zavod RS za zaposlovanje, http://www.ess.gov.si).

Komunala Novo mesto d.o.o.

Jutri bo motena oskrba s pitno vodo

Občina Žužemberk

• 23 april 2019
Jutri bo motena oskrba s pitno vodo

Obveščamo uporabnike pitne vode v naseljih Pleš, Hinje, Vrh pri Hinjah, Lazina, Lopata, Sela in Hrib pri Hinjah, v občini Žužemberk, da v sredo, 24.4.2019 ne bo pitne vode zaradi nujnih del na vodovodnem omrežju. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure. Zahvaljujemo se za razumevanje.

Smo imetniki certifikata Voda iz pipe

• 23 april 2019
Smo imetniki certifikata Voda iz pipe

S podpisom zaveze certifikata Voda iz pipe se v podjetju zavezujemo, da bomo v svojih prostorih in na dogodkih, ki jih organiziramo, ponujali pitno vodo iz pipe in k njenemu pitju spodbujali tudi zaposlene, partnerje in ostale deležnike. Obenem želimo širiti zavedanje, da je pitje pitne vode iz pipe bolj zdravo in okolju prijaznejše kot poseganje po predpakirani vodi.

Praznični delovni čas

• 22 april 2019
Praznični delovni čas
Spoštovani občani, obveščamo vas, da bo v petek, 3. 5. 2019, zaradi kolektivnega dopusta zaprta pisarna blagajne in pisarna soglasij in priključkov. Hvala za razumevanje. Želimo vam prijetno preživete praznike.

Dan Zemlje

22.4.2019

• 22 april 2019
Dan Zemlje

Dan Zemlje je globalni dogodek, ki ga vsako leto praznujemo 22. aprila. Praznujemo ga že 49 let.
Kako zelo je pomemben pravilen odnos do našega planeta z vidika ločevanja in odgovornega ravnanja z odpadki, varčevanja s pitno vodo, omejevanjem izpustov toplogrednih plinov, varčevanja z energijo, odgovornega ravnanja z gozdovi in z živalmi, ki si z nami delijo ta planet, vemo. Ne pozabimo pa še na odgovorno ravnanje z našimi mislimi, ki ravno tako prepletajo naš planet in ga soustvarjajo. Največ, kar lahko naredite zase, za ljudi okoli vas in za tudi za naš planet, je, da imate radi sebe in druge, živali in naravo. In konec koncev naš prelepi planet.