Usklajujemo poklicno in družinsko življenje

• 24 april 2018
Usklajujemo poklicno in družinsko življenje

Komunala Novo mesto d.o.o., se zaveda, kako pomembna je uskladitev poklicnega in družinskega življenja, hkrati pa se zaveda odgovornosti do zaposlenih, smo Družini prijazno podjetje.

Obvestilo

kolektivni dopust

• 17 april 2018
Obvestilo

V ponedeljek, 30.4.2018 bosta PISARNI SOGLASIJ in PRIKLJUČKOV ter BLAGAJNA zaradi kolektivnega dopusta ZAPRTI.

MOBILNO ZBIRANJE STARIH APARATOV

Urnik mobilnega zbiranja OEEO od 23. do 25.4.2018

• 17 april 2018
MOBILNO ZBIRANJE STARIH APARATOV

Vabimo vas k sodelovanju v akciji mobilnega zbiranja odpadne električne in elektronske opreme in baterij. Občani bodo lahko na ta dan na lokacijah brezplačno oddali štedilnike, pralne stroje, zamrzovalne skrinje, hladilnike, računalnike, pomivalne stroje, pečice, mikrovalovne pečice, klimatske naprave, televizorje, radie, monitorje, male gospodinjske aparate in baterije.

ČLOVEK ALI NARAVA – KDO IMA BOLJ PRAV?

• 13 april 2018
ČLOVEK ALI NARAVA – KDO IMA BOLJ PRAV?

O ukrepih za ohranjanje okolja in okoljskih spremembah: Romana Tomc, poslanka v Evropskem parlamentu, Gregor Macedoni, župan Mestne občine Novo mesto, Gregor Klemenčič, direktor Komunale Novo mesto in Sebastijan Zupanc, direktor Zbornice komunalnega gospodarstva.
V oddaji ČLOVEK ALI NARAVA – KDO IMA BOLJ PRAV?

VABILO NA PRIREDITEV OB SVETOVNEM DNEVU ZEMLJE

• 10 april 2018
VABILO NA PRIREDITEV OB SVETOVNEM DNEVU ZEMLJE

Spoštovani,
v počastitev svetovnega dneva Zemlje pod vodstvom Komunale Novo mesto, MO Novo mesto in Ceroda, že 13. leto zapored prirejamo okolju prijazno prireditev.

V petek, 20.4.2018, bomo na Novem trgu v Novem mestu skupaj predstavljali družbeno odgovornost, izkazali pripadnost čistemu, urejenemu okolju, zdravemu načinu življenja ter vzpodbujali mlade k odgovornemu ravnanju z okoljem.

Prireditev poteka med 9. in 12.30 uro. Ponujamo vam pester program:
o predstavitev osnovnih šol,
o ekološke dejavnosti posameznih šol ter društev,
o domače obrti in opravila,
o delavnice,
o športne animacije.

Vabimo vas, da se nam na prireditvi pridružite, saj boste lahko s prispevkom ozavestili mnoge občane ter jih vzpodbudili k odgovornemu ravnanju z okoljem.
Vljudno vabljeni!