Postavitev uličnih zbiralnikov za električno opremo

Datum objave: sreda, 17. maj 2017

V Komunali Novo mesto d.o.o. se zavedamo, kako pomembno je ozaveščanje končnih potrošnikov. Skozi izvedbe številnih akcij, smo ugotovili, da končni potrošniki ločevanje odpadkov vse manj dojemajo kot opravilo, temveč že postaja samoumevni del sodobnega, okolju prijaznega življenjskega sloga.
S tokratnim ciljanim ozaveščanjem končnih potrošnikov ter postavitvijo uličnih zbiralnikov želimo izboljšati njihovo vedenje pri pravilnem ravnanju z odpadki, spremeniti navade in zvišati zavest o nujnosti odgovornega ravnanja z odpadno električno in elektronsko opremo (OEEO), odpadnimi prenosnimi baterijami in akumulatorji (OPBA).
S postavitvijo zbiralnikov bomo skupaj občanom omogočili dostopna prevzemna mesta za oddajo tovrstnih surovin.
Vljudno vas vabimo, da se v petek, 26. maja ob 9:00 uri na lokaciji Komunale Novo mesto d.o.o., udeležite dogodka »lansiranje uličnih zabojnikov«.