Z baloni pošljemo misli na drugo stran mavrice

Datum objave: četrtek, 12. oktober 2017

Drage družine, prijatelji in vsi, ki v srcu čutite z nami!
Spet prihaja naš Dan – Dan, ko se naši pogledi še bolj obračajo proti nebu. Dan, ko se orosi oko in hkrati dan, ki ga tako spoštujemo in smo ponosni, da ga imamo. Dan naših otrok, ki jih ni več med nami, a še kako živijo z nami – na svoj način - na tako nežen, ljubeč in tih. Dan, ki je naš in njihov.

Srčno vabljeni v nedeljo, 15.10.2017 ob 16.uri: v Ljubljano – Park zvončkov; Maribor – Polje belih vrtnic; Postojna – Zvezdice in Novo mesto – Solzica, kjer bomo v spomin njim in v tolažbo nam v nebo spustili bele balone s posvetili. To je trenutek, ko se združimo v mislih, besedi, glasbi in objemih.
V Parku zvončkov se nam bo pridružila vokalna skupina M.I.J.A.V, na Polju belih vrtnic glasbenica Lidija Petkovič, prav tako pa bo glasbeno in govorno obarvan dogodek v Postojni in v Novem mestu.
Toplo vabljeni, da skupaj obeležimo in z baloni pošljemo misli na drugo stran mavrice.
Za balone poskrbi društvo Solzice. Dogodek se bo odvijal tudi ob slabem vremenu.

Dodatne informacije na 041 532 916
V imenu društva Solzice, Petra Paver Urek