OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Datum objave: ponedeljek, 06. november 2017

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto,
ki jo zastopa direktor, mag. Gregor Klemenčič,
objavlja prosta delovna mesta, za določen čas 12 mesecev, s polnim delovnim časom:
• Vodja službe tehničnega vzdrževanja (1 zaposlitev v sektorju odvajanje in čiščenje odpadnih voda),
• Vodja službe za odvajanje odpadnih voda (1 zaposlitev v sektorju odvajanje in čiščenje odpadnih voda),
• Vzdrževalec javnih površin in infrastrukture I (1 zaposlitev v sektorju splošna komunala).
Delovna mesta Vodja službe tehničnega vzdrževanja, Vodja službe za odvajanje odpadnih voda in Vzdrževalec javnih površin in infrastrukture I bodo z dnem, 6. 11. 2017, objavljena tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo je 12 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

Zahtevani pogoji so navedeni v priloženih prilogah Podatki o prostem delovnem mestu oz. vrsti dela pod registrskimi številkami: HL82348 (Vodja službe tehničnega vzdrževanja), HL82351 (Vodja službe za odvajanje odpadnih voda) in HL82365 (Vzdrževalec javnih površin in infrastrukture I) – (vir: Zavod RS za zaposlovanje, http://www.ess.gov.si).

Komunala Novo mesto d.o.o.