PITNIKI V MESTU - ODŽEJAJMO SE V VROČINI Z VODO
Datum objave: petek, 26. junij 2026
V Novem mestu so pitniki s pitno vodo na več lokacijah. Naši delavci so jih očistili. Lani smo poskrbeli, da so ob pitnikih nameščene tudi posodice za vodo in se lahko odžejajo tudi naši štirinožni prijatelji.
Na lokaciji Loka pa je bil pitnik že večkrat poškodovan. Lani smo kar štiri krat zamenjali pipo. Zaradi ponavljajočega vandalizma pitnik na Loki ni v uporabi. Ostali pitniki pa so očiščeni in normalno delujejo.
Pitniki še posebej pridejo prav v teh vročih dneh, ko je najboljša osvežitev s kakovostno pitno vodo. Poskrbimo, da bodo mestni pitniki čisti in da jih lahko uporabljamo vsi.