PITNIKI V MESTU - ODŽEJAJMO SE V VROČINI Z VODO

Datum objave: petek, 26. junij 2026

V Novem mestu so pitniki s pitno vodo na več lokacijah. Naši delavci so jih očistili. Lani smo poskrbeli, da so ob pitnikih nameščene tudi posodice za vodo in se lahko odžejajo tudi naši štirinožni prijatelji.

✋ Na lokaciji Loka pa je bil pitnik že večkrat poškodovan. Lani smo kar štiri krat zamenjali pipo. Zaradi ponavljajočega vandalizma pitnik na Loki ni v uporabi. Ostali pitniki pa so očiščeni in normalno delujejo.

💧 Pitniki še posebej pridejo prav v teh vročih dneh, ko je najboljša osvežitev s kakovostno pitno vodo. Poskrbimo, da bodo mestni pitniki čisti in da jih lahko uporabljamo vsi.

 

Vsebinsko kazalo