Smo srcu prijazno podjetje

iHELP zdravstvena kartica

• 14 julij 2021
Smo srcu prijazno podjetje

Komunala Novo mesto je imetnica certifikata Srcu prijazno podjetje, ki omogoča večjo osebno varnost doma, v službi ali na poti. Na pridobitev certifikata Srcu prijazno podjetje smo zelo ponosni, saj je še en dokaz več za to, da odgovornost, ki jo čutimo do naših zaposlenih in občanov, jemljemo resno in si želimo še povečati in izboljšati potrebo in sodelovanje po pomoči sočloveku. S tem namenom smo sprejeli tudi iHELP zdravstveno kartico za večjo osebno varnost in pomoč sočlovek. Vaša skrita varnost v vaši denarnici - iHelp zdravstvena kartica!

BLAGAJNA ZAPRTA!

OBVESTILO UPORABNIKOM STORITEV!

• 16 junij 2021
BLAGAJNA ZAPRTA!

Obveščamo vas, da od 1. JULIJA 2021 na blagajni Komunale Novo mesto, ne bo več možno plačevati položnic. Račune Komunale Novo mesto, boste v bodoče lahko plačevali le še preko direktne obremenitve SEPA, preko elektronskega bančništva, ter z univerzalnim plačilnim nalogom na bankah in poštah.

Na različne načine se trudimo občane spodbuditi k sprejemanju trajnostno naravnanih odločitev in dejanj, ki pripomorejo k ohranjanju okolja. Ob izkoriščanju ponujane sodobne tehnologije razvijamo in oblikujemo naše storitve v duhu trajnostnega razvoja in čistega okolja. Z namenom spodbujanja manjše potrošnje papirja ter varovanja okolja želimo uporabnike javnih storitev spodbuditi k prijavi na e-račun ter tako znatno zmanjšati potrošnjo papirja in olajšati upravljanje z računi v gospodinjstvih.

Krizne situacije

Krizni priročnik

• 27 maj 2021
Krizne situacije

Iz dneva v dan smo bolj izpostavljeni kriznim situacijam. Za krizo je značilen časovni pritisk, kar pomeni, da moramo hitro sprejemati odločitve in obvladovati stres vseh udeležencev v krizi. Udeleženci želijo podrobno vedeti, kaj se v podjetjih dogaja in kako bo to vplivalo nanje. Zato je v krizah potrebno posebno pozornost posvetiti komuniciranju z zunanjimi javnostmi. Na kakšen način se spopadamo mi s kriznimi situaciji smo zapisali v internem dokumentu, kriznem priročniku.

NA ZAVRZI ME

• 25 maj 2021
NA ZAVRZI ME

Ponovna uporaba je odlična priložnost za spodbujanje kreativnosti in pridobivanje novih veščin ter znanja, obenem pa je dobro povabilo za kakovostno preživljanje prostega časa v družbi najbližjih. Pripravili smo nekaj izhodišč in praktičnih zvijač, s katerimi lahko popolnoma običajne stvari prelevite v izdelke, ki z novo podobo ne bodo le praktični, temveč tudi zabavni za uporabo.

Prepovedane droge v odpadni vodi

REZULTATI EPIDEMIOLOGIJE ODPADNIH VOD PROJEKTA SCORE: UPORABA PREPOVEDANIH DROG V ŠESTIH SLOVENSKIH MESTIH V LETU 2020

• 18 maj 2021
Prepovedane droge v odpadni vodi
Komunala Novo mesto že tretje leto zapored sodeluje pri projektu uporabe prepovedanih drog v odpadni vodi. Rezultate analiz si poglejte v priloženem dokumentu.
hd film izle