Obvestilo za stranke!

Omejen vstop v poslovno stavbo od 26.10.2020; BLAGAJNA JE ZAPRTA!

• 10 marec 2021
Obvestilo za stranke!
Spoštovani uporabniki naših storitev,
obveščamo vas, da zaradi preprečevanja širjenja koronavirusa ter zaradi varovanja zdravja naših zaposlenih v Komunali Novo mesto d.o.o., veljajo naslednji ukrepi:
• Vse stranke pozivamo, da komunicirajo samo preko telefona ali elektronske pošte. Vloge in ostale dokumente pošljite po elektronski ali navadni pošti.
• V kolikor gre za nujno oziroma neodložljivo zadevo se predhodno dogovorite z našim zaposlenim, bodisi po telefonu ali elektronsko. V tem primeru, vas bo naš zaposleni ob dogovorjeni uri pričakal na vhodu v poslovno stavbo.
BLAGAJNA je zaprta.

Krožno gospodarstvo v vsakodnevnem življenju.

Imejte čim bolj krožno leto 2019!

• 1 marec 2021
Krožno gospodarstvo v vsakodnevnem življenju.

Kadar beseda nanese na krožno gospodarstvo, pogosto začnemo pripovedovati o odpadkih in kako je vsega preveč. Predvsem plastike, ki onesnažuje naše vodotoke in seveda skrb glede mikroplastike. Zaskrbljenost je upravičena, ne le iz zdravstvenega in okoljskega vidika, temveč zaradi temeljnih vrednot in potreb v vsakodnevnem življenju.
Krožno gospodarstvo niso le odpadki. Pravzaprav so ti le odraz oziroma rezultat naših vrednot in potreb. Naravni viri na našem planetu so omejeni, zato se je treba osredotočati že na zasnovo izdelkov ali storitev, njihovo proizvodnjo ali izvajanje in distribucijo ter razmisliti o možnostih ponovne uporabe, popravila ter reciklaže.
Krožno gospodarstvo lahko zelo preprosto udejanjite v vsakodnevnem življenju.

NI NAM VSEENO, VSE NAJ BO (SPET) ZELENO

PRIROČNIK ZA OTROKE

• 23 februar 2021
NI NAM VSEENO, VSE NAJ BO (SPET) ZELENO

Otroci so bolj pozorni na tukaj in zdaj. V delovnem zvezku Ni nam vseeno, vse naj bo (spet) zeleno jim lahko skozi zabavne kvize, pobarvanke in druge miselne igre pokažemo, kako lahko z majhnimi dejanji tudi sami prispevajo za lepši jutri.

Kako odlagamo biološke odpadke?

• 23 februar 2021
Kako odlagamo biološke odpadke?

Biološke odpadke odlagamo izključno v zabojnik za biološke odpadke. Paziti moramo, da jih nikoli ne odložimo v navadni plastični vrečki. Uporabimo vrečke iz biološko razgradljivih materialov. Odpadke lahko odložimo tudi zavite v časopisni papir ali v papirnati vrečki.

Objava prostega delovnega mesta

Sistemski inženir za informatiko, 1 zaposlitev

• 22 februar 2021
Objava prostega delovnega mesta
Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa v. d. direktorja, mag. Janez Bauer, MBA, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom: • Sistemski inženir za informatiko, 1 zaposlitev.

Delovno mesto Sistemski inženir za informatiko je z dnem, 22. 2. 2021, objavljeno tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo je 14 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

hd film izle