Preklopi na eko - izberi E-račun!

Vloga za E-Račun

• 14 januar 2021
Preklopi na eko - izberi E-račun!

Želite na vaš elektronski naslov prejemati e-obliko računa storitve namesto papirnate oblike po navadni pošti?
Da, želim, prejemati račun v elektronski obliki, saj so ti računi okolju prijazni.
Kaj morate storiti?

OBJAVA PROSTIH DELOVNIH MEST

Dve zaposlitvi

• 28 avgust 2020
OBJAVA PROSTIH DELOVNIH MEST

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor, mag. Gregor Klemenčič, objavlja prosti delovni mesti, za določen čas, s polnim delovnim časom:
• Vzdrževalec vodovoda (1 zaposlitev),
• Monter vodovodnega omrežja (1 zaposlitev).

»Komunala Novo mesto – Za mojo lepo dolino«

pogovorna oddaja

• 7 julij 2020
»Komunala Novo mesto – Za mojo lepo dolino«

Oglejte si pogovorno oddajo z našim direktorjem Gregorjem Klemenčičem, v programu TV Vaš kanal.

Obvestilo za stranke!

Koronovirus COVID-19

• 12 marec 2020
Obvestilo za stranke!
Vse stranke obveščamo, da je od jutri naprej prepovedan vstop v poslovne prostore Komunale Novo mesto.
Zaradi povečanih okužb z novim koronavirusom pozivamo vse stranke, da komunicirajo samo preko telefona ali elektronske pošte.
Če je le mogoče, namesto osebnega prihoda v podjetje vloge in ostale dokumente raje pošljite po pošti.
Če je prihod v podjetje nujno potreben prosimo, da se predhodno naročite po telefonu ali elektronski pošti.
Telefonska številka 39 32 450 e-naslov: info@komunala-nm.si
Ostale telefonske številke in elektronski naslovi so dostopni na spletni strani komunale.
Blagajna je ZAPRTA.
Na vhodu v poslopje poslovne stavbe upoštevajte navodila receptorske službe.
Dobavitelje pozivamo, da upoštevajo ukrepe za varovanje zdravja zaradi koronovirusa po priporočilih NIJZ.

Preventivni ukrep

• 12 marec 2020
Preventivni ukrep

Zaradi povečanih okužb z novim koronavirusom vse občane, uporabnike naših storitev in poslovne partnerje prosimo, da s komunalo, komunicirajo le preko telefona ali elektronske pošte.