Poročilo o kakovosti pitne vode v letu 2021

Poročilo o zdravstvenem nadzoru pitnih vod v občinah Dolenjske Toplice, Mirna Peč, Novo mesto, Straža, Šentjernej, Škocjan, Šmarješke Toplice in Žužemberk

• 30 marec 2022
Poročilo o kakovosti pitne vode v letu 2021

Komunala Novo mesto d.o.o. izvaja dejavnost oskrbe s pitno vodo na področju osmih občin, kjer upravlja z 19 vodovodnimi sistemi in 19 vodnimi viri. Nadzor nad kakovostjo pitne vode, izvajamo v skladu s Pravilnikom o pitni vodi (Ur. l. RS 19/04, 35/04, 26/06, 92/06, 25/09, 74/15 in 51/17) in v sodelovanju z Nacionalnim laboratorijem za zdravje, okolje in hrano.

NAČINI OBVEŠČANJA UPORABNIKOV PITNE VODE

Obveščanje uporabnikov po posameznih členih Pravilnika o pitni vodi!

• 7 januar 2022
NAČINI OBVEŠČANJA UPORABNIKOV PITNE VODE

V skladu s Pravilnikom o pitni vodi  uporabnike pitne vode iz sistemov v upravljanju Komunale Novo mesto, d.o.o. obveščamo o kakovosti pitne vode na načine, kateri so razvidni iz priložene slike.

Objava prostega delovnega mesta!

Sistemski inženir za informatiko, 1 zaposlitev

• 7 januar 2022
Objava prostega delovnega mesta!

V našo ekipo vabimo : INFORMATIKA (Sistemski inženir za informatiko)
Če izpolnjuješ pogoje, nam pošlji svojo prijavo.

Postani tudi ti del našega tima! Prijava na razpisano prosto delovno mesto je mogoča do 28. 1. 2022.

Veselimo se vaših vlog!

Obvestilo uporabnikom naših storitev

Delovni čas

• 20 december 2021
Obvestilo uporabnikom naših storitev

V petek, 24.12. in petek 31.12. 2021, je Zbirno reciklažni center na Podbevškovi 12 v Novem mestu odprt od 8.00 do 14.00.

Abecednik odpadkov

Navodila za ločevanje odpadkov

Abecednik odpadkov

Vsak odpadek, ki nastane spada med določeno vrsto odpadka oziroma surovine. Abecednik surovin oz. odpadka vam bo v pomoč pri pravilnem ločevanju surovin v gospodinjstvu ter pri  pravilnemu prepuščanju ločeno zbranih odpadkov  na zbirnih mestih.

hd film izle