Abecednik odpadkov

Navodila za ločevanje odpadkov

Abecednik odpadkov

Vsak odpadek, ki nastane spada med določeno vrsto odpadka oziroma surovine. Abecednik surovin oz. odpadka vam bo v pomoč pri pravilnem ločevanju surovin v gospodinjstvu ter pri  pravilnemu prepuščanju ločeno zbranih odpadkov  na zbirnih mestih.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

• Sodelavec za tehnično vzdrževanje I

• 2 september 2021
OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor Bojan Kekec, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom: Sodelavec za tehnično vzdrževanje I, 1 zaposlitev in je z dnem, 2. 9. 2021, objavljeno tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo kandidatov je 10 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

Motena oskrba s pitno vodo!

Mestna občina Novo mesto

• 21 maj 2021
Motena oskrba s pitno vodo!

Obveščamo uporabnike pitne vode v naselju Gabrje v Mestni občini Novo mesto, da v ponedeljek, 24. 5. 2021 ne bo pitne vode, zaradi izvajanja nujnih del na vodovodnem omrežju. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 10.00 ure.

Čistilna akcija "Očistimo sosesko 2021"

Mestna občina Novo mesto

• 11 marec 2021
Čistilna akcija  "Očistimo sosesko 2021"

V soboto, 27. marca 2021, bo v Mestni občini Novo mesto potekala tradicionalna čistilna akcija Očistimo sosesko.

Vabimo vsa društva, šole, vrtce in ostale ustanove ter organizacije, da se akciji pridružijo v čim večjem številu in očistijo okolje na svojem območju.
Zavihajmo rokave in skupaj vsaj za en dan postanimo prostovoljci in prostovoljke.
Čistilna akcija tradicionalno poteka na pobudo Mestne občina Novo mesto in Komunale Novo mesto, ki si aktivno prizadevata pristopiti k osveščanju in skrbi za čisto okolje.

Preklopi na eko - izberi E-račun!

Vloga za E-Račun

• 14 januar 2021
Preklopi na eko - izberi E-račun!

Želite na vaš elektronski naslov prejemati e-obliko računa storitve namesto papirnate oblike po navadni pošti?
Da, želim, prejemati račun v elektronski obliki, saj so ti računi okolju prijazni.
Kaj morate storiti?