EasyDNNNews

Prejem računov na mobilni telefon v Hal mBills

29. junij 2017

Račune Komunale Novo mesto je zdaj možno prejemati na pametni telefon. Slovensko aplikacijo Hal mBills si brezplačno prenesete s tržnice aplikacij (App Store ali Google Play) in začnete račune plačevati enostavneje in ugodneje kar s telefonom.
Zakaj uporabljati Hal mBills?
- prihranek – provizija za plačilo računa le 25 centov
- ekološka rešitev, saj se izognete tiskanim računom
- varna in uveljavljena rešitev z dovoljenjem Banke Slovenije
- ne glede na to pri kateri banki imate odprt račun
Po namestitvi aplikacije v zavihku Moji izdajatelji dodajte Komunala Novo mesto. Tako boste naslednji račun namesto v tiskani obliki prejeli kar na telefon, na kar vas bo aplikacija posebej opozorila. Plačate ga enostavno z dvema dotikoma zaslona, hkrati pa se vam vsak račun avtomatsko shrani v arhiv na telefonu.
Za več informacij pokličite na številko 01 200 33 69 ali obiščite www.mbills.si.

Število ogledov (263)

Več povezav

Naslov:
Komunala Novo mesto d.o.o.
Podbevškova ulica 12
8000 Novo mesto

Telefon:

Podpora za uporabnike

Vprašajte nas

Bodite obveščeni

Želite biti obveščeni o aktualnih dogodkih in obvestilih? Naročite se na email obveščanje.

Socialna omrežja