Obvestilo občanom Občine Mirna Peč

Praznjenje greznic ter prevzem blata iz malih komunalnih čistilnih naprav

• 21 september 2022
Obvestilo občanom Občine Mirna Peč

Občanom Občine Mirna Peč sporočamo, da s 1.6.2022 tudi v vaši občini uvajamo redno praznjene grezničnih gošč in blata iz malih malih komunalnih čistilnih naprav oziroma greznic. Storitev bomo obračunali mesečno.

Preklic ukrepa prekuhavanja pitne vode!

Mestna občina Novo mesto

• 21 september 2022
Preklic ukrepa prekuhavanja pitne vode!

Obveščamo vse uporabnike pitne vode v naseljih Velike in Male Brusnice, Ratež, Gumberk, Sela pri Ratežu, Petelinjek, Potov vrh in višjega predela Smolenje vasi v Mestni občini Novo mesto, da ukrep prekuhavanja ni več potreben.

Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!

Mestna občina Novo mesto

• 17 september 2022
Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!
Obveščamo vse uporabnike pitne vode v naseljih Velike in Male Brusnice, Ratež, Gumberk, Sela pri Ratežu, Petelinjek, Potov vrh in višjega predela Smolenje vasi v Mestni občini Novo mesto, da je zaradi povišane motnosti vodnega vira Brusnice, potrebno vodo pred uporabo prekuhati.

Obvestilo velja do preklica.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Skladiščnik, 1 zaposlitev

• 14 september 2022
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

V svoj kolektiv vabimo ambiciozne, sposobne in odgovorne sodelavce. Če želite postati naš/a sodelavec oziroma sodelavka in ustrezate razpisnim pogojem za prosto delovno mesto SKLADIŠČNIK, vas vabimo, da nam pošljete svojo vlogo za zaposlitev.

Odvoz kosovnih odpadkov

• 13 september 2022
Odvoz kosovnih odpadkov

Naročilo lahko posredujete prek telefona 07 39 32 456 ali elektronske pošte narocilo@komunala-nm.si. Naročilo velja za en odvoz, do 2 m3 kosovnih odpadkov. Odvoz kosovnih odpadkov izvajamo celo leto.

hd film izle