Objava prostega delovnega mesta

Sistemski inženir za informatiko, 1 zaposlitev

• 22 februar 2021
Objava prostega delovnega mesta
Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa v. d. direktorja, mag. Janez Bauer, MBA, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom: • Sistemski inženir za informatiko, 1 zaposlitev.

Delovno mesto Sistemski inženir za informatiko je z dnem, 22. 2. 2021, objavljeno tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo je 14 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

Kam z jedilnem oljem po peki krofov?

• 11 februar 2021
Kam z jedilnem oljem po peki krofov?

Krofi so sladka razvada, s katero se najbolj spogledujemo v pustnem času. Se tudi vi sprašujete, kam z odpadnim jedilnim oljem, ki nastane po peki krofov, flancatov in mišk? Za zbiranje odpadnega jedilnega olja lahko uporabljate namenske posode. Kot alternativo lahko odpadno jedilno olje zbirate v plastenkah ali katerikoli drugi embalaži, ki se zapre. Olje najprej ohladite, ga precedite in ga brez usedlin zlijte v namensko posodo, plastenko ali v steklen kozarec in ga dobro zaprite. Ko boste posodo z jedilnim oljem napolnili, odpadno jedilno olje oddajte najbližji ulični zbiralnik ali v zbirni center.

Bodite na tekočem

Aplikacija Pitna voda za spremljanje stanja oskrbe in kakovost pitne vode

• 21 januar 2021
Bodite na tekočem
Aplikacija Pitna voda poleg vpogleda v trenutno stanje sistema omogoča, da vas mobilna naprava opozori o vsaki nastali spremembi v sistemu, tudi takrat, ko je mobilni telefon v stanju pripravljenosti ali ko aplikacija ni prižgana.

Kam z zaščitno opremo iz vsakodnevne rabe?

• 21 januar 2021
Kam z zaščitno opremo iz vsakodnevne rabe?

Vsa odpadna obvezna zaščitna oprema sodi v zabojnik za mešane komunalne odpadke.

V LANSKEM LETU S ŠTEVILNIMI INOVACIJAMI

Poročilo komisije za ocenjevanje inovacij podjetja komunala novo mesto za leto 2020

• 15 januar 2021
V LANSKEM LETU S ŠTEVILNIMI INOVACIJAMI

Inovativni pristop, kot temelj konkurenčnosti podjetja, predstavlja osnovni korak k izboljšanju obstoječih ali uvedbi novih produktov in storitev podjetja, tako v okviru osnovne dejavnosti podjetja kot izven nje. Vse to pa seveda odpira nove tržno razvojne priložnosti.
Lanski prispeli predlogi inovacij so iz različnih tehnoloških področij, kar predstavlja pripravljenost in odprtost podjetja do inovativnosti ter zavedanje, da inovativnost omogoča tehnološke napredke na vseh področjih delovanja podjetja. Predlogi so tudi rezultat timskega sodelovanja posameznikov znotraj delovnih procesov, v katerem delujejo. Glede na predhodna leta je opazna rast kakovosti prejetih koristnih idej, kar je odraz načrtnega spodbujanja inovativne klime, oziroma sistematičnega spodbujanja inovativnosti v podjetju.