Poročilo o kakovosti pitne vode v letu 2020

• 4 maj 2021
Poročilo o kakovosti  pitne vode v letu 2020

Komunala Novo mesto d.o.o. izvaja dejavnost oskrbe s pitno vodo na področju osmih občin, kjer upravlja z 19 vodovodnimi sistemi in 17 vodnimi viri. Nadzor nad kakovostjo pitne vode, izvajamo v skladu s Pravilnikom o pitni vodi (Ur. l. RS 19/04, 35/04, 26/06, 92/06, 25/09, 74/15 in 51/17) in v sodelovanju z Nacionalnim laboratorijem za zdravje, okolje in hrano.

PLOGGING – pobiranje smeti med tekom ali sprehodom

Vabimo Vas, da se nam pridružite v boju z odpadki v naravi

• 14 april 2021
PLOGGING – pobiranje smeti med tekom ali sprehodom

Epidemija je od nas zahtevala, da poskrbimo za naše telesno in duševno zdravje. Večina nas se je zato odpravila v naravo. Res da, eni bolj, drugi manj spoštljivo. Naprošamo vas, da se angažiramo kot posamezniki – ko gremo na sprehod ali tek, (naredimo nekaj dobrega za svoje telo, za naravo in za skupnost) s seboj vzamemo vrečko in rokavico in mimogrede poberemo smeti ob poti.

Odpadno jedilno olje

Brošura za občane

• 9 april 2021
Odpadno jedilno olje

Naj krožno gospodarjenje z odpadki postane naš način življenja! Že dolgo skrbimo za zdravo okolje, svoje zdravje in kvaliteto življenja, sejemo in sadimo. Naj vam priložena brošura služi kot osnova pri pravilnem rokovanju z odpadnim jedilnim oljem.

Kosovni odpadki

• 1 april 2021
Kosovni odpadki

Boste pospravili klet? Tudi v letu 2021 lahko odvoz kosovnih odpadkov naročite po telefonu, kličite na; 07 39 32 456 ali preko elektronske pošte, pišite na; elektronski naslov: narocilo@komunala-nm.si. Po kosovne odpadke pridemo na dom.

Obvestilo občanom!

Ukrepi za zajezitev epidemije

• 31 marec 2021
Obvestilo občanom!
Obveščamo vas, da vezano na sprejete ukrepe Vlade RS za zajezitev širjenja tretjega vala epidemije COVID-19 v obdobju med 1. in 12. aprilom 2021 za zunanje obiskovalce velja:
• vstop v poslovne prostore Komunale Novo mesto je možen le po predhodni najavi v času uradnih ur,
• stranke pozivamo, da komunicirajo preko telefona ali elektronske pošte,
• vloge in ostale dokumente nam pošljite po navadni ali elektronski pošti,
• če je prihod v podjetje res nujno potreben prosimo, da se predhodno naročite po telefonu ali elektronski pošti.
• vstop v poslovno stavbo je dovoljen samo zdravim osebam,
• zadrževanje v poslovni stavbi ni dovoljeno,
• zadrževanje pred poslovno stavbo ni dovoljeno.