Prižgite danes, jutri, letos, svečo manj

• 2 oktober 2018
Prižgite danes, jutri, letos, svečo manj

Preprečevanje in zmanjševanje količin odpadkov je naša prednostna naloga, ki pa ni lahka, saj zahteva spremembo našega razmišljanja in tudi navad. Prižgite danes, jutri, letos, svečo manj. Preprosta odločitev, da namesto dveh, prižgemo samo eno ali pa nobeno, bo za okolje pomenila pomemben prispevek k zmanjšanju škodljivih odpadkov. Potomci vam bodo hvaležni. Ne boste verjeli, ampak obstaja velika verjetnost, da sveče, ki ste jih prižgali lansko leto še vedno čakajo nekje na prevzem. Tem goram sveč, se bodo letos pridružili še dodatni kupi ... Sveč je enostavno vsako leto preveč, da bi jih lahko sproti predelovali ... Primerno nadomestilo za množico nagrobnih sveč je lahko okolju prijazna sveča ali droben cvet, ki ohranja spomin.

Tagi:
Oceni članek: