Usklajujemo poklicno in družinsko življenje

• 24 april 2018
Usklajujemo poklicno in družinsko življenje

Komunala Novo mesto d.o.o., se zaveda, kako pomembna je uskladitev poklicnega in družinskega življenja, hkrati pa se zaveda odgovornosti do zaposlenih, smo Družini prijazno podjetje.
Usklajevanje poklicnega, družinskega in zasebnega življenja je velik izziv sodobne družbe. To še posebej velja za današnji čas, ko zaradi poklicnih obremenitev vedno več časa preživimo na delovnem mestu. Podjetje se zaveda, da prednost družini prijaznega pristopa za zaposlene pomeni povečanje motivacije za delo, večjo pripadnost podjetju, večje zadovoljstvo in ublažitev stresa, posledično pa tudi zmanjšanje stroškov, ki so povezani s fluktuacijo zaposlenih ter hkrati povečanje ugleda podjetja v širši javnosti. Sprejeti ukrepi imajo za zaposlene dolgoročne pozitivne učinke, saj omogočamo in bomo tudi v prihodnje omogočali lažje usklajevanje družinskih obveznosti in dela.

Dokumenti za prenos

Tagi: